" /> Nie som brucho, som „vianočka“! - Novinky zo sveta strojov
Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca výberom
strojov


Posilňovacie stroje  >  Nie som brucho, som „vianočka“!

Nie som brucho, som „vianočka“!

Získať sexy „vianočku" na bruchu ešte nikdy nebolo tak ľahké. Je tu totiž inovatívny skladací posilňovač brušných svalov Ab Lifter Easy.

Vysokú efektivitu cvičenia zaisťuje kombinácia cviku dosky a sklápačiek. Pomôcka má 4 úrovne obtiažnosti a šikovný LED computer. Ten zobrazuje najdôležitejšie údaje ako čas, počet príťahov (aj za minútu) alebo spálené kalórie. Konštrukcia je vyrobená z odolného oceľového materiálu, čo zaručuje vysokú stabilitu a nosnosť 100 kg.

Ako cvičiť s posilňovačom?

Toto nové cvičenie spočíva v dynamickom pohybe po naklonenej rovine, při ktorom prekonáte odpor vlastného tela. Kolená sú zaborené do penových valcov a po uchopení držadiel priťahujete spodnú časť tela nahor tak, aby sa vytvoril oblúk. Vďaka tomu vykonávate obrátené sklapovačky pod nastaveným uhlom, čo pôsobí účinne na celé telo. Stačí 5 minút cvičenia denne a výsledky sa ihneď dostavia.

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy

Chcete šikovnými športovými potrebami vybaviť celú rodinu? Teraz je to výhodné. Pripravili sme pre vás Vianočný splátkový festival s Quatro: Nakúpte teraz, plaťte až o 3 mesiace!

Využite aj ďalšie služby a výhody inSPORTline:

  • odborné poradenstvo na našich predajniach aj v eshope
  • predĺžená záruka na vybraný tovar
  • servis u zákazníka
  • možnosť bezplatnej výmeny veľkosti
  • nevhodné vianočné darčeky vezmeme späť alebo vymeníme až do 31. januára 2016

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Posilňovacie stroje na bicepsy

V poslednej dobe sú veľmi žiadané posilňovacie stroje zamerané na horné končatiny - napríklad posilňovač bicepsov, posilňovač prsných svalov a ramien, posilňovací stroj biceps/triceps, posilňovač ramien a ďalšie. Výborná je aj multifunkčná hrazda.

Ako na posilňovanie chrbta doma

Bolesti chrbta dnes trápia takmer celú populáciu vrátane detí. Sedenie v práci, škole, automobiloch, a potom doma pri počítačoch či na gaučoch pri televízii je naozaj rozsiahly negatívny jav. Nárazovo pomôžu maséri, ale účinnú kompenzáciu zaistí len cvičenie.

Posilovacie stroje na brucho

Posilňovaním brušných svalov docielite nielen plochého a vyrysovaného brucha, ale aj spevnenia celého tela, čím uľahčíte trupu pri otáčaní sa. Tiež lepšie ochránite vnútorné orgány a vylepšíte dýchanie. Špeciálne posilovacie stroje, ktoré si predstavíme, dokážu vytrénovať brucho v pomerne krátkom období.

všetky novinky