Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca výberom
strojov


Posilňovacie stroje  >  Ako cvičiť na posilovacom stroji? Cvičenie na posilovacom stroji

Ako cvičiť na posilovacom stroji?

Pre cvičenie na posilňovacom stroji máme niekoľko užitočných tipov:

Cvičte v pravidelných časových intervaloch

Zostavte si tréningový plán (sami, alebo s fitness trénerom) a stanovte si dni a hodiny v týždni, kedy budete cvičiť. Pre každú hodinu si dajte aj náhradné čas, ak by ste trénovať nemohli. Mimochodom - tieto hodiny povedzte aj rodine, aby vás nechali cvičiť.

Cvičte v sériách

Necvičte náhodne, alebo v kuse, ale zásadne v sériách napr po 8-10 úkonoch. Cvičte 4-5 sérií, medzi každou si dajte prestávku aspoň minút.

Kde cvičiť na posilňovacom stroji?

Ak cvičíte doma, neumiestňujte posilňovací stroj na odľahlé miesto, ale radšej do priestoru, kde budete s ostatnými. Optimálnym miestom je obývacia izba, najlepšie sa cvičí pri televízii. Cvičenie v tichu ao samote začne veľmi rýchlo nudiť.

Aký stroj si kúpiť domov? Vyskúšajte je v posilňovni!

Pred kúpou stroja domov si vyskúšajte rovnaký, alebo podobný prístroj v posilňovni, alebo napríklad u susedov. Kúpou potom neoľutujete az vášho vysnívaného stroja sa nestane len drahý lapač prachu.

Vyberte si posilovacie stroje v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame posilňovacie stroje


Novinky

Posilňovacie stroje na bicepsy

V poslednej dobe sú veľmi žiadané posilňovacie stroje zamerané na horné končatiny - napríklad posilňovač bicepsov, posilňovač prsných svalov a ramien, posilňovací stroj biceps/triceps, posilňovač ramien a ďalšie. Výborná je aj multifunkčná hrazda.

Ako na posilňovanie chrbta doma

Bolesti chrbta dnes trápia takmer celú populáciu vrátane detí. Sedenie v práci, škole, automobiloch, a potom doma pri počítačoch či na gaučoch pri televízii je naozaj rozsiahly negatívny jav. Nárazovo pomôžu maséri, ale účinnú kompenzáciu zaistí len cvičenie.

Posilovacie stroje na brucho

Posilňovaním brušných svalov docielite nielen plochého a vyrysovaného brucha, ale aj spevnenia celého tela, čím uľahčíte trupu pri otáčaní sa. Tiež lepšie ochránite vnútorné orgány a vylepšíte dýchanie. Špeciálne posilovacie stroje, ktoré si predstavíme, dokážu vytrénovať brucho v pomerne krátkom období.

všetky novinky