Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca výberom
strojov


Posilňovacie stroje  >  AB Perfect - obľúbený posilňovací stroj na brušné svaly

AB Perfect - obľúbený posilňovací stroj na brušné svaly

Kto by ich nechcel - skvele vypracované brušné svaly. A ktorá žena netúži po plochom brušku?

K dokonalému bruchu, či už je vaša predstava akákoľvek, vám pomôže obľúbený posilňovač brušných svalov AB Perfect.

Posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Perfect

Moderný posilňovač pracuje na princípe pohyblivých valcov, ktoré majú relaxačné a masážne účinky. Takže je to taký stroj 2 v jednom. Na chrbtovej opierke je päť pohyblivých valcov, dajú sa nastaviť až 3 stupne obtiažnosti.

AB Perfect sa zameriava na tri skupiny brušných svalov a vďaka podpore krku i chrbta je cvičenie na ňom zdravšie, než na iných strojoch!

Samozrejme, že AB Perfect nie je žiadny zázračný prístroj, ktorý vám behom pár dní premení "pivné brucho" vo vyrysované bruško. Ostatne ako sa s nami podelil jeden z majiteľov.

Klasické sedy-ľahy na rovnej zemi som prestal robiť, pretože mi pri nich vŕzgal v bedrách. Potom som vyskúšal AB Perfect as ním to bolo v pohode. Používam už dlhšiu dobu a som spokojný. Nie je to žiadny zázračný prístroj, ktorý Vám sám o sebe premení pivný mozoľ v namakané brucho z posilňovne. Ale je to určite zdravšie variant na klasické sedy-ľahy, ktorá Vám môže pomôcť vo vašom úsilí.

Objavte Posilňovač brušných svalov AB Perfect aj vy!
 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 25. 2. 2013


Odporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Ako často cvičiť na posilňovacej lavici?

Nákup posilňovacej pomôcky je jedna vec, a motivácia zacvičiť si nevyhnutne druhá. Cvičiť sa má v sériách, bez podvádzania, a potom si nechať čas na regeneráciu, pretože práve v tomto období rastú svaly.

28. 4. 2016

Nie som brucho, som „vianočka“!

Získať sexy „vianočku" na bruchu ešte nikdy nebolo tak ľahké. Je tu totiž inovatívny skladací posilňovač brušných svalov Ab Lifter Easy.

26. 11. 2015

všetky novinky