Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca výberom
strojov


Posilňovacie stroje  >  Posilňovacie stroje na bicepsy

Posilňovacie stroje na bicepsy

V poslednej dobe sú veľmi žiadané posilňovacie stroje zamerané na horné končatiny - napríklad posilňovač bicepsov, posilňovač prsných svalov a ramien, posilňovací stroj biceps/triceps, posilňovač ramien a ďalšie. Výborná je aj multifunkčná hrazda.

Horné končatiny vytrénujú tiež veslovacie trenažéry, posilňovacie lavice na bicepsy a tricepsy, činky. Tieto stroje a pomôcky sa postarajú o dokonale vyrysované paže a ramená.

Napríklad posilňovač bicepsov Body Solid sa hodí do profesionálnej i domácej posilňovne. Má veľký rozsah nastavenia záťaže, ľahko uchopiteľnú a dobre padnúcu prednú rukoväť, pohodlné sedadlo a tvarovanú podložku paží. Je vybavený aj tabuľkou s inštruktážnymi piktogramami, vďaka ktorým sa vám bude ľahko obsluhovať. S bežným závažím 95 kg váži stroj 125 kg.

Riziká samostatného posilňovania bicepsov

Posilňovanie bicepsov a hrudníka je síce mimoriadne atraktívne, ak však túžite po celkovej sile, musíte posilňovať predovšetkým stred tela - partie spodného chrbta a brucha. Ruky a nohy môžu byť totiž silné len prípade, ak je silný aj trup.

Tréneri preto odporúčajú zaradiť do každého tréningu minimálne jeden cvik na spodný chrbát a brušné svalstvo. To preto, že vzpriamovače a brucho úzko súvisia s partiami formujúcimi centrum sily.

Vedľa posilňovania paží sa teda zamerajte aj na sedy a ľahy, záklony trupu, predklony s činkou alebo mŕtve ťahy. "Orientujte sa predovšetkým na chrbát a nohy a budete vždy silní," uvádza Josef Švub na webe Športová výživa - fitness.cz.

V e-shope kúpite všetky posilňovacie stroje, ku ktorým patria sprievodné služby: montáž a doprava zdarma, servis u zákazníka, rozšírená záruka 5 rokov a vrátenie tovaru do 30 dní. Všetko preto, aby sa vám s nimi cvičilo dobre a dlhé roky.

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Posilňovacie stroje na bicepsy

V poslednej dobe sú veľmi žiadané posilňovacie stroje zamerané na horné končatiny - napríklad posilňovač bicepsov, posilňovač prsných svalov a ramien, posilňovací stroj biceps/triceps, posilňovač ramien a ďalšie. Výborná je aj multifunkčná hrazda.

Ako na posilňovanie chrbta doma

Bolesti chrbta dnes trápia takmer celú populáciu vrátane detí. Sedenie v práci, škole, automobiloch, a potom doma pri počítačoch či na gaučoch pri televízii je naozaj rozsiahly negatívny jav. Nárazovo pomôžu maséri, ale účinnú kompenzáciu zaistí len cvičenie.

Posilovacie stroje na brucho

Posilňovaním brušných svalov docielite nielen plochého a vyrysovaného brucha, ale aj spevnenia celého tela, čím uľahčíte trupu pri otáčaní sa. Tiež lepšie ochránite vnútorné orgány a vylepšíte dýchanie. Špeciálne posilovacie stroje, ktoré si predstavíme, dokážu vytrénovať brucho v pomerne krátkom období.

všetky novinky