Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca výberom
strojov


Posilňovacie stroje  >  Domáca posilňovňa All-in-one v lákavej zľave

Domáca posilňovňa All-in-one v lákavej zľave

Posilňovacia veža je multifunkčné stanovisko, na ktorom môžete vykonávať rad cvikov, a všetky jeho konštrukčné prvky sú pripevnené na jednom hlavnom ráme.

Posilňovacia veža inSPORTline ProfiGym C70 je v e-shope aktuálne za super cenu 573,10 €.

7 najväčších výhod posilňovacej veže ProfiGym:

1.      nosnosť 120 kg

2.      boxovacia hruška

3.      stojan na boxovacie vrece

4.      odolná konštrukcia

5.      vysoká stabilita

6.      komfortné polstrovanie

7.      anatomická opierka - 6 pozícií

Ak túžite po vypracovaných svaloch a dokonalej postave, hodiny strávené v posilňovni alebo na domácom stroji vaše priania splní. Chce to len vydržať a správne posilňovať. K posilňovaniu však patrí nielen stroje, ale aj správna životospráva a individualny plán.

Zdieľajte článokOdporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Posilňovacie stroje na bicepsy

V poslednej dobe sú veľmi žiadané posilňovacie stroje zamerané na horné končatiny - napríklad posilňovač bicepsov, posilňovač prsných svalov a ramien, posilňovací stroj biceps/triceps, posilňovač ramien a ďalšie. Výborná je aj multifunkčná hrazda.

Ako na posilňovanie chrbta doma

Bolesti chrbta dnes trápia takmer celú populáciu vrátane detí. Sedenie v práci, škole, automobiloch, a potom doma pri počítačoch či na gaučoch pri televízii je naozaj rozsiahly negatívny jav. Nárazovo pomôžu maséri, ale účinnú kompenzáciu zaistí len cvičenie.

Posilovacie stroje na brucho

Posilňovaním brušných svalov docielite nielen plochého a vyrysovaného brucha, ale aj spevnenia celého tela, čím uľahčíte trupu pri otáčaní sa. Tiež lepšie ochránite vnútorné orgány a vylepšíte dýchanie. Špeciálne posilovacie stroje, ktoré si predstavíme, dokážu vytrénovať brucho v pomerne krátkom období.

všetky novinky