Kúpiť posilňovacie stroje – e-shop

Sprievodca výberom
strojov


Posilňovacie stroje  >  Vážite viac ako 100 kg? Je tu pre vás posilňovacia lavica Olympic

Vážite viac ako 100 kg? Je tu pre vás posilňovacia lavica Olympic

Moderná posilňovacia lavica Olympic slúži k efektívnemu mnohostrannému svalovému tréningu aj pre vyššie váhové kategórie. Je vybavená nastaviteľným stojanom pre odkladanie činiek a posilňovačom nôh. V akcii stojí 163,30 €.

Charakteristika lavice:

  • maximálne odporúčané zaťaženie: 120 kg (cvičenec) + 150 kg (závažie)
  • jednoduchá montáž
  • kvalitná konštrukcia
  • stabilita

Posilňovacia lavica je základ každej posilňovne! Domácej aj profesionálnej. Pomôžeme vám vybrať posilovacie stroje presne "na mieru".

Na obrázku je multifunkčná posilňovacia lavica Olympic.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 9. 2. 2016


Odporúčame posilňovacie stroje


Ďalšie novinky

Ako na posilňovanie chrbta doma

Bolesti chrbta dnes trápia takmer celú populáciu vrátane detí. Sedenie v práci, škole, automobiloch, a potom doma pri počítačoch či na gaučoch pri televízii je naozaj rozsiahly negatívny jav. Nárazovo pomôžu maséri, ale účinnú kompenzáciu zaistí len cvičenie.

30. 6. 2016

Posilovacie stroje na brucho

Posilňovaním brušných svalov docielite nielen plochého a vyrysovaného brucha, ale aj spevnenia celého tela, čím uľahčíte trupu pri otáčaní sa. Tiež lepšie ochránite vnútorné orgány a vylepšíte dýchanie. Špeciálne posilovacie stroje, ktoré si predstavíme, dokážu vytrénovať brucho v pomerne krátkom období.

29. 6. 2016

Ako často cvičiť na posilňovacej lavici?

Nákup posilňovacej pomôcky je jedna vec, a motivácia zacvičiť si nevyhnutne druhá. Cvičiť sa má v sériách, bez podvádzania, a potom si nechať čas na regeneráciu, pretože práve v tomto období rastú svaly.

28. 4. 2016

všetky novinky